הכרויות לעשירים

הכרויות לעשירים

המון נשים, שחוו כל מיני סוגים של מערכות יחסים, מודות בפה מלא, כי הכרויות לעשירים היו מנת חלקן, והדבר המוצלח מכל היה שלרוב היו פערי גילאים ביניהם, כאשר הגברים היו הרבה יותר מבוגרים מהן. אין מה להשוות את ההיכרויות לעשירים במאה העשרים לאחת, לאלו מהמאה הקודמת. מכיוון שבמאה העשרים נטו לשמור מערכות יחסים שכאלו בסודי סודות. הפגישות היו חשאיות, והן נערכו רחוק מעין הציבור. ואילו בעידן הנוכחי הגבר העשיר המבוגר יוצא בגאווה עם בת זוגו הצעירה בריש גלי, לעיני כל. חלק מתמהיל מערכת היחסים מתבטא בכך שהגבר העשיר מרעיף לבחורה הצעירה מכל טוב – תכשיטים, טיולים, בגדים, מסעדות, ומה לא? והיא, בתמורה, מנעימה לו מזמנה, לרבות טובות הנאה של יחסי מין. הוא הצד הנותן, והיא הצד המקבל – וההפך.

בזוגיות של הכרויות לעשירון תוכלו להיות עצמאיות יותר

ידוע לכל שנשים מתבגרות ברמה הנפשית הרבה יותר מהר מגברים. לפיכך, האינסטינקט הראשוני שלהן הוא לתור אחר גברים מבוגרים יותר. למצוא מכנה משותף עמם. תחומי העניין המשותפים יותר רבים. הדבר מקבל משנה משמעות כאשר דנים על הכרויות לעשירים. מה יותר נפלא מלצאת עם גבר מבוגר, ושנוסף לכל היתרונות של הגיל, הוא גם עשיר שאוהב עיסוי ? בדיוק כמו שסבא טוב מרעיף על הנכדה שלו מכל טוב, ונוטה לפנק אותה עם מתנות, ממתקים ומשחקים, כך עושה הגבר העשיר המתבגר. נשים כאלו חוות חוויה שאין דומה לה. הן זוכות להיות נסיכות, כל עוד מערכת היחסים ההדדית הזאת נשארת. כל עוד שני הצדדים מרוצים מההסדר הזה. ואל תיטעו, לא תמיד זה חייב להסתיים. לפעמים באמת מתאהבים ויש "הפי אנד", לכל ההסדר הזה, מגיע אף לעמידה מתחת לטקס החופה והקידושין.

באמצעות יחסים של הכרויות לעשירון מכירים עולם

 כאשר בוחנים את הזוגיות של הכרויות לעשירים, רואים כי הגבר מרגיש צורך להגן על האישה מכל תרחיש רע, תוך כדי כך שהוא מפגין כלפיה תמיכה וחיבה יתרים. למרות מה שנהוג לחשוב, שזאת מערכת יחסים רק של "תן וקח", בהרבה פעמים נוצרות מערכות יחסים אמתיות, לכל דבר ועניין. האישה, שעד להיכרותה עם הגבר העשיר הגיעה הכי רחוק עד אילת, זוכה להכיר עולם. הם עורכים יחדיו מסעות בכל מיני מדינות ייחודיות, וזוכים לספוג תרבויות חדשות.