מטפלת זרה

מטפלת זרה

היא הגיעה לעבוד בבית הוריו של עידן, כמטפלת זרה באביו המבוגר, בשכונת דניה בחיפה. בחורה בתחילת שנות השלושים לחייה, משאירה אחריה בפיליפיניים. את שני ילדיה אצל אמה, ומגיעה לארץ זרה, כדי לעבוד ולשלוח כסף הביתה. שמה היה מסובך לעידו להגיה, לכן כינה אותה נרקיס. היא הייתה מהממת בעיניו, נעימת הליכות, רגישה, חמה ודואגת. גופה עשה בו שמות והוא מצא את עצמו מאונן, תוך כדי פנטזיות עליה במקלחת.

נרקיס טיפלה באביו, ממש כאילו היה אביה. היא דאגה לכל מחסורו ושימשה לו גם בת לוויה וגם אשת שיחה כשרצה.

אביו היה אלמן ולבד בבית, ולכן נוכחותה עשתה לו טוב.

עידו ראה את נרקיס עוזרת לאביו במקלחת לפעמים, מסבנת את גבו ומעסה אותו בעדינות, והוא היה נטרף מזה, כשהיה מדמיין איך היא מקלחת אותו עצמו ומוצצת לו את הזין העומד שלו מתחת לזרם המים החמים, לוחשת לו מילים מגרות ומדליקות.

נרקיס חשה במבטיו של עידו עליה, ובמשך הזמן החלה להיפתח אליו, ולספר לו לאט את סיפור חייה.

אבי ילדיה היה גבר אלים שהתעלל בה ובבניהם, משתכר מדי יום ומבזבז את הכסף שהם הרוויחו על שתייה חריפה וזונות בפיליפינים. עד שיום אחד היא קמה, אזרה אומץ ועזבה אותו והלכה.

נרקיס המשיכה וסיפרה שהיא אף עבדה תקופה מסוימת כנערת ליווי, במיוחד לתיירים שהגיעו לאי, ושחיפשו בין היתר בנות להזדיין איתן.

"תהיי נערת הליווישלי", אמר לה, "בזמן שאת מטפלת באבי תוכלי להיות גם נערת ליווי פרטית שלי, וליהנות מהכנסה נוספת"

עוד באותו לילה, הגיע עידו לבית אביו, אומר לאשתו שהוא מגיע לבדוק שהכול בסדר ויחזור מאוחר יותר הביתה. זה היה דבר שבשגרה, כי עידו תמיד הגיע לאביו אז אשתו לא חשדה.

נרקיס פתחה את דלת הבית, כשהיא לבושה בחלוק סאטן אדום, שערה אסוף ברישול ורגליה יחפות.

הוא נכנס וסגר את הדלת חרישית, על מנת שלא להעיר את אביו.

הוא משך אותה אליו בתנועה מהירה. החלוק נפתח והחליק ממנה, מותיר אותה ערומה כשרק חוטיני לגופה. נרקיס עזרה לעידו להתפשט, תוך כדי התקדמות לעבר חדרה, כשהיא מענגת אותו ומעמידה לו את הזין בידה ובלשונה, הוא נכנס לתוכה מהר מאד, מזיין אותה בכוס הקטן והרטוב שלה. הוא הרגיש את הכוס שלה עוטף אותו בחוזקה ונגנב מזה עוד יותר, מגביר את קצב הזיון, נכנס ויוצא ממנה חזק יותר ויותר עד ששניהם גמרו ביחד, ממש כמו נערות ליווי בקריות או נערות ליווי באשקלון.

היא הייתה נערת הליווי הפרטית שלו, עד שאביו נפטר, כמה שנים לאחר מכן. את הכסף שהרוויחה ממנו שלחה לבניה לשם רווחה כלכלית.