מנהלת בית ספר משלימה הכנסה

מנהלת בית ספר משלימה הכנסה

נחמה עבדה כמנהלת בית ספר דמוקרטי בדרום הארץ, מנהלת מוערכת בשנות הארבעים לחייה. נראית יפיפייה אמיתית, וחזותה כלל לא מעידה על גילה. עבודתה הסבה לה סיפוק רב, אולם תמיד היא הרגישה כאילו חסר לה עוד משהו בחיים. נחמה מעולם לא התחתנה, למרות שתחזקה מערכות יחסים ארוכות בחייה לאורך השנים.

לאורך שנות עבודתה אף אחד לא העלה על דעתו, שמאחורי החזות הסמכותית והטוטאליות של נחמה כלפי בית הספר, מסתתרת נערת ליווי, שעובדת לפרנסתה גם במקצוע הזה. נחמה הגיעה לזה לגמרי במקרה, היא נהנתה מאד מסקס בחייה וידעה לנצל כל שנייה להנאות שלה במיטה עם בני זוגה וגם עם סטוצים מזדמנים.

ערב אחד, היא יצאה לבלות במועדון לילה קבוע אליו הגיעה כלקוחה קבועה, ושם היא פגשה לראשונה את עמית.

עמית היה ישראלי לשעבר, שגר באיטליה, ובא לארץ לצורך עסקיו. היא צדה את מבטו והוא הרגיש איך הזין שלו עומד בפתאומיות למראה האישה הסקסית שיושבת ליד הבר בשמלת שיפון צמודה לגופה. הוא נמשך אליה וידע שהוא חייב להכניס אותה למיטה.

במשך הערב הם דיברו רבות ביניהם, וסיימו את הלילה במיטתה של נחמה. את הסקס הזה נחמה לא תשכח, הוא היה הסקס בין הטובים בחייה. עמית ידע לענג אותה ברמות של טירוף חושים. אולם הסיבה העיקרית לזה שהיא לא שכחה את הלילה הזה הייתה מעטפה שהכילה 1000  יורו על השידה ליד מיטתה, וחיכתה לה כשפקחה את עיניה בבוקר למחרת.

"הזיון איתך היה בלתי נשכח, אני מצפה לפגוש אותך שוב כשאחזור חודש הבא לארץ", נכתב בפתק, שהוצמד למעטפה. "מעולם לא פגשתי נערת ליווי כמוך". נחמה הופתעה שהוגדרה נערת ליווי, אולם לאט לאט חלחלה גמלה בה ההחלטה שאם כבר להזדיין עם גברים מזדמנים אז למה לא לעשות מזה כסף מהצד? בדיוק כמו נערת ליווי בטבריה.

כחודש לאחר מכן, עמית הגיע שוב לארץ, ויצר איתה קשר.

הם קבעו להיפגש בביתה לארוחת ערב. נחמה חיכתה לו, לבושה בבייבי דול שקוף, עם חוטיני מתחת.

עמית נשנק, סגר את הדלת במהירות אחריו, והצמיד אותה לקיר. קורע מעליה את התחנונים ומוציא את הזין העומד שלו מתוך מכנסיו. הוא השכיב אותה על שולחן האוכל, רוכן מעליה, כשהיא פוחת את רגליה לרווחה לקבל אותו לתוכה. הם גמרו במהירות, תוך שהוא דופק אותה בחוזקה.

את אותו הלילה הם בילו בסקס חסר מעצורים, בכל מקום בבית, כשעמית מזיין את נחמה אפילו בישבנה, כשהוא יושב על הספה והיא רוכבת עליו בגבה אליו. את ארוחת הערב הם אכלו רק לפנות בוקר.

בבוקר שוב חיכתה לנחמה מעטפה.