שותפות בדירות דיסקרטיות

מטפלת זרה

אני גרה עם עוד שתי שותפות בדירה בבוגרשוב, בתל אביב. ועם כל הפתיחות שיש בינינו, יש דברים שאני מעדיפה לעשות בדירות דיסקרטיות, ולא בדירה המשותפת שלנו. אני לא צריכה שאחרי ליל סקס פרוע עם שניים ושלושה גברים ביחד יסתכלו עליי בעיניים עקומות, לכן אני מעדיפה לנצל את אחת מאותן דירות דיסקרטיות שפזורות בתל אביב ועולות גרושים.

אני אוהבת להזדיין עם יותר מגבר אחד בפעם, אני חולה על  זה שמזיינים אותי ביחד שניים ושלושה גברים. שרלילנית לא קטנה ואוהבת את זה.

אני עובדת כמלצרית, בפאב במרכז תל אביב.  עושה כסף טוב, וכשיש בחורים שנראים לי באותו ערב, אני גם עושה להם עיניים על הדרך ותוך כדי מתן שירות, אני מגניבה לכל אחד מהם פתק עם מסר ברור והזמנה לזיון באורגיה כשאסיים את המשמרת.

אתמול עבדתי עד שתיים בלילה, מלצרתי במסיבת רווקים, כששם ראיתי שני בחורים שגרמו לי להירטב מחרמנות פתאומית ובלתי נשלטת. הייתי חייבת לסיים את הלילה במיטה אתם, ויהי מה!

כמה שתייה זרמה שם באותה מסיבה,  כמו מים.

כמובן שבסופה של המשמרת שלי, יצאת מהפאב מחובקת עם שני הבחורים האלו, שאפילו לא שאלתי לשמם…

הלכנו לאחת הדירות הדיסקרטיות באזור, ושכרנו חדר לשלוש שעות הקרובות.

תקשיבו, הם היו כל כך חרמנים כמוני, שאת הזיון הראשון עשינו על דלת הכניסה לבית (כמובן אחרי שנכנסנו). הורדנו את הבגדים במהירות, אחד מהר הרים אותי עליו, דוחף לתוכי את הזין הגדול שלו, כשחבר שלו בא אליי מאחורה, ודחף את הזין שלו לפי הטבעת שלי. הם תקתקו אותי במקביל, אחד עם השני, כשאני מרגישה את זה נכנס ואת זה יוצא.

התחרפנתי מעונג, גונחת מהנאה. הם הגבירות את הקצב וגמרו בתוכי כמעט ביחד.

לאחר מקלחת משותפת, משכתי אותם לחדר השינה, כשאני אוחזת לכל אחד מהם את הזין בידיים שלי. התיישבתי כשהם עומדים מולי, משפשפת לזה ומוצצת לשני ולחילופין עד שעמד להם.

הייתי פתוחה לגמרי, מוכנה להכיל את שניהם ביחד שוב בתוכי.

אחד נשכב על הגב, כשאני עליו בגבי, הוא נכנס לתוכי מאחורה, פותח לי שוב את פי הטבעת, כשהשני נשכב בין רגליי מעליי ומזיין אותי מקדימה.

אין, אני חולה על דירות דיסקרטיות.

טוב שיש אותן.